Новости

Архив


Наши туры

Український вернісаж

Пропонуємо тематичний тур “Український вернісаж” по гоголівським місцям та місцям аутентичних українських ремесел – центру українського гончарства в селі Опішня та Решетилівську фабрику художніх виробів. Цікаві та незабутні враження гарантуємо!

День 1. Прибуття. Оглядова екскурсія “Золотоверхий Київ” з відвідуванням Софіївського Собору.

День 2. Екскурсія в Києво-Печерську Лавру з відвіданням Святих Печер, Музею Українського народного декоративного мистецтва, Музею Історичних коштовностей.
Після обіду відправлення потягом в Полтаву. Прибуття в Полтаву.

День 3. Оглядова екскурсія по місту Полтава. Відвідування історико-культурного заповідника “Поле Полтавської битви” і Музею Полтавської битви та Хресто-Воздвиженського монастиря.

День 4. Одноденна автобусна поїздка по Гоголівським місцям з відвідування Миколаївської церкви, Троїцької церкви в Диканьці, Центру українського гончарства в селі Опішня, Музею-заповідника М. В. Гоголя у селі Гоголеве, Літературно-меморіального музею М. В. Гоголя та Спасо-Преображенської церкви та Національної Сорочинської Ярмарки у селі Великі Сорочинці, бальнеологічного курорту “Миргород”.

День 5. Екскурсія на Решетилівську фабрику художніх виробів, відвідання музею-садиби І. П. Котляревського та літературно-меморіального музею Панаса Мирного

День 6. Відправлення потягом в Київ.Після обіду – прогулянка на катері по Дніпру та екскурсія в Національний музей народної архітектури та побуту України Пирогово.

День 7. Відправлення

Вартість туру на особу:

1 ос
2 ос
4 ос
6 ос
8 ос
10 ос
Доплата за
одномісне
розміщення
€ 1310
€ 715
€ 530
€ 415
€ 395
€ 355
€ 90
$ 1655
$ 900
$ 670
$ 530
$ 500
$ 450
$ 115


Замовити тур

У вартість туру включено:
-2-хмісне розміщення зі сніданками;
-оренда комфортабельного транспорту з водієм;
-вхідна плата в музеї по програмі;
-послуги супроводжуючого екскурсовода по всьому маршруту


У вартість туру не включено:
-обіди та вечері по програмі